Değerli Meslektaşlarım,

 

Biyoteknoloji Derneği, kuruluşundan günümüze kadar alanda çalışan bilim insanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek özellikle genç bilim insanlarının kendilerini geliştirebilecekleri bir organizasyon yapma bilinci ile kongreler düzenlemektedir.

22. Uluslararası Katılımlı Biyoteknoloji Kongresi’de bu doğrultuda düzenlediğimiz bir etkinliktir. Cumhuriyetimizin 100. Yılında biyoteknoloji alanındaki gelişmeleri paylaşarak ülkemizin yetkinliklerini değerlendirmek, kamuoyunu bilgilendirmek ve geliştirme olanakları için bir araya gelmeyi hedefliyoruz. Başkent Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecek etkinliğimiz 20-22 Ekim 2023 tarihlerinde Başkent Üniversitesi Bağlıca Yerleşkesi’nde Ankara’da gerçekleştirilecektir.

 

Bu önemli etkinlikte sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Biyoteknoloji ile ilgilenen tüm kurul ve kuruluşların, akademisyenler ile uygulayıcıların katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

 

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye Biyoteknoloji Derneği resmi web sitesinden www.biyoteknoloji.org.tr ve http://www.biyoteknolojikongre.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

 

 

Biyoteknoloji Derneği Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Füsun EYİDOĞAN

Biyoteknoloji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

*TÜBİTAK BİDEB 2223-B kapsamında desteklenmektedir.

Eskişehir Web Tasarım